Počuli ste už o pojme Pohotovosť pôžičkáreň? Ak áno, nie je sa čomu diviť. Nebankové spoločnosť POHOTOVOSŤ, známa tiež ako Pôžičkáreň, poskytuje pôžičky v rôznej výške pre všetkých. Klienti si môžu zobrať úver kedykoľvek potrebujú rýchlo peniaze. Preto je termín Pohotovosť pôžičkáreň toľko vyhľadávaný. Kto z nás sa nikdy nedostal do finančnej tiesne?

POHOTOVOSŤ ponúka klientom úvery až do výšky 4500 eur. Pôžičky môžete splatiť za mesiac, ale pokojne aj za rok. Pôžičkáreň ponúka pôžičky pre súkromné klientov, ale aj pre živnostníkov. Pôsobí v celom Slovenskom, kde má zmluvné miesta, na ktorých sú úvery vybavované. Spoločnosť si zakladá na osobnom prístupe ku klientom, preto zamestnáva ústretový a kvalifikovaný personál. Ak ste práve v hmotnej núdzi, nie je nič jednoduchšie ako navštíviť Pôžičkáreň.

O pôžičky môžete požiadať aj cez internet

Základným poslaním spoločnosti je poskytovanie krátkodobých pôžičiek, ktoré môžu pomôcť zákazníkom prekonať momentálnu finančnú krízu. Preto sú pôžičky veľmi rýchle a dostupné takmer pre každého. POHOTOVOSŤ je čisto slovenskou inštitúciou, ktorá funguje na tuzemskom trhu už od roku 2001, kedy bola založená. Snaží sa o neustále inovácie, preto v poslednej dobe zlepšila napríklad svoje webové stránky, ktoré sú teraz oveľa prehľadnejšie. Klienti majú možnosť poslať nezáväznú žiadosť o pôžičku prostredníctvom internetového formulára.