Možno už poznáte pojem Otp internetbanking. Ak áno, možno by vás zaujímalo tiež podstatné fakty, ktoré môžete zistiť o OTP Banke Slovensko, as Tá pôsobí na tuzemskom trhu už niekoľko rokov a získala si veľa spokojných zákazníkov, ktorí si vážia hlavne rozsahu služieb a slušného správania ku klientom. Ak vás zaujíma Otp internetbanking, vyhľadajte si ďalšie informácie. Prečítať si však môžete tiež náš článok, ktorý sa týka OTP Banky.

OTP Banka Slovensko funguje na slovenskom trhu prostredníctvom svojej korešpondenčnej banky. Pôsobí ako univerzálna banka s úplnou devízovou licenciou, hlavným akcionárom banky je maďarská spoločnosť OTP Bank Nyrt. Tá v roku 2002 odkúpila väčšinu akcií od Slovenských poisťovne.

OTP Banka zabezpečuje radu služieb

Banka má v súčasnosti rozsiahlu sieť pobočiek po celom Slovenskom, ktorá číta šesťdesiat tri pobočiek. Banka poskytuje bankové produkty klientom na celom slovenskom trhu, jej sídlo je však v Bratislave. OTP ponúka produkty nielen fyzickým osobám, ale aj firemným klientom, ktorých nemá málo. Jedná sa o banku, ktorá sa zameriava hlavne na rodinné financie, je však tiež flexibilný inštitúciou, ktorá dokáže prispôsobiť svoje služby rôznym generáciám.

Medzi základné ponuku služieb patrí napríklad depozitné služby, zmenárenské, úverové a poradenské služby, zároveň však ponúka aj domáci i medzinárodný platobný styk, treasury alebo investičné služby. Pobočky OTP sa nachádzajú v centrách Slovenska tak, aby k nim ich klienti nemali príliš ďaleko.