Online banking zuno je známy pojem, ktorý už ste určite niekedy počuli. Banka ZUNO ponúka širokú škálu služieb a produktov, ktoré sú cenovo zaujímavé. Preto patrí k najvyhľadávanejším bankám a tiež pojem Online banking zuno je veľmi známy. Klienti banky sa môžu spoľahnúť na ústretové rokovania, pohodlné obsluhovanie svojich financií cez počítač a na bezpečné platobné príkazy.

ZUNO je virtuálna bankou, ktorá funguje on-line. Nemá teda žiadne fyzické pobočky. Projekt ZUNO bol vyvinutý v Raiffeisen Bank a je vhodný hlavne pre klientov, ktorí chcú spravovať svoje peniaze z pohodlia domova. Je určený tým, ktorí sa neboja moderných technológií a radi využívajú ich výhody.

Nízke ceny pre každého

Banka si zakladá hlavne na pohodlnosti a jednoduchosti svojich služieb. Klient by sa mal v ponuke ZUNO zorientovať už po pár minútach. Zákazníci môžu vybavovať svoje potreby kedykoľvek a kdekoľvek, kde majú pripojenie k internetu.

Klienti si váži aj nízkych cien, ktoré banka tiež vďaka svojmu on-line modelu ponúka. Vedenie bežného účtu je úplne zadarmo, účet plus síce zaplatíte mesačným poplatkom, všetky dôležité transakcie však máte v cene. Banka ponúka okrem zriadenia účtu tiež sporenie, úvery alebo karty. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na dobré zabezpečenie ich účtov a tiež na to, že sú im peniaze k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni.