Možno vám niečo hovorí pojem Nebanková pôžička. Ide o tému, ktorá je blízka spoločnosti Profi Credit. Profi Credit je nebankové inštitúcie, ktorá zabezpečuje pre svojich klientov rozmanité nebankové služby. Nebanková pôžička je téma, ktorá sa rozoberá v niektorých internetových diskusiách. Nie ste si istí, či sú služby Profi Credit tým pravým práve pre vás? Prečítajte si v nasledujúcom článku, čo spoločnosť ponúka svojim klientom.

Profi Credit ponúka svojim klientom nízke nebankové pôžičky, ktoré sa pohybujú v rozmedzí od 300 eur až do 1500 eur. Nejedná sa teda o závratné sumy, ale hlavne o prvú pomoc, ak si potrebujete nutne niečo zaobstarať, zájsť na dovolenku alebo vám skrátka nevybyly peniaze v rodinnom rozpočte. Prečo zvoliť práve Profi Credit?

Spoločnosť má zastúpenie v rôznych krajinách

Spoločnosť je súčasťou skupiny Profireal Group, čo je významná finančná skupina, pôsobiaca okrem Slovenska tiež napríklad v Poľsku, Bulharsku, Rumunsku alebo v susednej Českej republike. Výhodou pôžičky od Profi Credit je to, že si môžete zvoliť, ako dlho budete úver splácať. Na výber máte z rôznych termínov, ktoré sa pohybujú v rozmedzí od jedného roka až do štyroch rokov.

Klienti sa môžu spoľahnúť na rýchle vybavenie ich žiadosti a na to, že nebudú musieť dokladať žiadna zbytočná potvrdenie. Najprv je nutné spojiť sa s úverovým poradcom skrze to, že vyplníte jednoduchý formulár. Poradca vám potom pomôže vybrať tú pravú pôžičku pre vás. Pôžička je určená pre všetkých zamestnancov, ale aj pre matky na materskej dovolenke alebo pre dôchodcov.