Zaujímate sa o pojem Kešovka? Zistite si tiež viac informácií o produkte KEŠOVKA od spoločnosti Teleservis plus, ktorý vám zaistí okamžitú pôžičku na čokoľvek, čo potrebujete. Klienti si obľúbili termín Kešovka už dávno. Od tej doby, čo je KEŠOVKA na trhu, ju využil už celý rad ľudí. Všetci sa môžu spoľahnúť na to, že KEŠOVKA je tu pre nich kedykoľvek ju potrebujú.

KEŠOVKA je neúčelovým úverom, ktorý je možné použiť úplne na čokoľvek. Slúži hlavne ľuďom, ktorí sa dostali do momentálneho nedostatku. Nie je možné vybaviť vysokú pôžičku, jedná sa o úvery vo výške už od 200 eur. Najviac si zákazník môže požičať 1700 eur. Pôžičku KEŠOVKA je možné vybaviť veľmi jednoducho on-line. Stačí o ňu požiadať vyplnením jednoduchého formulára.

Splácajte tak, ako vám vyhovuje

Klient si môže sám zvoliť nielen dobu, ale tiež spôsob, akým bude pôžičku splácať. Vždy je nutné splácať v pravidelných mesačných splátkach. Kto by nechcel platiť splátky cez účet, alebo niekam dochádzať, môže splácať KEŠOVKU agentom, ktoré spoločnosť vyšle priamo k zákazníkovi domov. Jedná sa o vysoko komfortnú možnosť, ktorú môže využiť každý.

Žiadateľ o pôžičku musí spĺňať niektoré kritériá. Ide napríklad o to, že musí mať stály príjem, úver môžu vziať len občania Slovenské republiky. Požiadať môže aj záujemcu, ktorý má trvalý pobyt na území Slovenska.