Kb pozná každý. Súvisí totiž s významnou českou bankou, ktorá pôsobí už niekoľko rokov aj na tuzemskom trhu. Komerční banka si získala mnoho priaznivcov, pretože ponuka jej služieb je naozaj široká. Termín Kb si nájdete v rôznych internetových článkoch. Kde zistíte dôležité informácie o Komerční banke? Skúste si prečítať nasledujúci článok.

Komerční banka je veľmi významnou bankou, ktorá patrí do medzinárodnej skupiny Société Générale. Táto spoločnosť má pôsobnosť v rôznych kútoch sveta a má veľké finančné možnosti. Komerční banka patrí medzi najvýznamnejšie banky v strednej a východnej Európe. Na Slovenskom má hlavne korporátnu klientelu, zameriava sa prevažne na veľké a stredné firmy. Komerční banka sa na slovenskom trhu neorientuje na klientelu z radov občanov, jej pozícia je však napriek tomu veľmi silná a firmy banku často využívajú.

Komerční banka na Slovenskom

Medzi služby Komerčné banky na slovenský troch Cash Management, ale tiež priame bankovníctvo alebo produkty investičného bankovníctva. Banka si zakladá na individuálnom prístupe ku každému firemnému klientovi a snaží sa upraviť služby jemu na mieru. Pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995.

Samotná skupina Société Générale ponúka zákazníkom rozličné služby od retailového bankovníctva, cez špecializované financovanie a poistenie až po podnikové a investičné bankovníctvo. Klienti si banky váži, pretože je spoľahlivým partnerom pre ich financie.