Chcete sa dozvedieť viac informácií o termíne Hypoteka vub? Najprv by ste sa mali zamerať na samotnú VÚB banku, ktorá ponúka klientom široké spektrum služieb. Druhá najväčšia banka na slovenskom trhu má viac ako 1,2 milióna klientov. Zaujímate sa hlavne o podrobné informácie o termíne Hypoteka vub? Skúste si nájsť iné články, ktoré sa téme venujú. Zatiaľ si zistite základné fakty o VÚB banke, ktorá by vás mohla zaujímať.

VÚB banka vznikla v roku 1990. V tej dobe sa vyčlenila zo Štátnej banky československej tým, že ponúkla komerčné aktivity pre firemných zákazníkov. Významným míľnikom bol pre spoločnosť rok 2001, kedy sa stala vlastníkom talianska spoločnosť Intesa Sanpaolo. Jedná sa o silnú finančnú skupinu, ktorá má vedúce postavenie na talianskom trhu a zároveň patrí medzi popredné finančné skupiny, pôsobiacej v strednej a východnej Európe. Ponúka bankové služby domácnostiam i firmám.

Banka ponúka širokú škálu služieb

VÚB má klientsku základňu nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. V tuzemsku funguje na retailových pobočkách, firemných obchodných miestach a hypotekárnych centrách. Vďaka rozsiahlemu množstvo produktov patrí k najviac ceneným bankám na Slovensku. Spoločnosť si zakladá na transparentnosti, spoločenskej zodpovednosti, ale aj na podnikateľské etike. Snaží sa zákazníkmi pravidelne zoznamovať s jej činnosťou. Dôležitým záväzkom je udržiavanie minimálnych úverových rizík a prináša každoročne inovované produkty a služby.