Počuli ste už termín Hypokalkulacka tatrabanka? Ak nie, prečítajte si nasledujúci článok a dozviete sa informácie o Tatra banke, tretí najväčší bankovú inštitúciu v celej Slovenské republike. Ak by ste sa radi dozvedeli, čo môže táto banka ponúknuť, ako sa vyvíjala a ako získala takú obľubu u klientov, pozrite sa na nasledujúci článok. Informácie o Hypokalkulacka tatrabanka si môžete vyhľadať aj v ďalších internetových textoch na rôznych stránkach.

Tatra banka vznikla v roku 1990. Jednalo sa o prvú súkromnú banku na Slovenskom po revolučnom roku 1989. Tatra banka existovala na slovenský už skôr, táto inštitúcia však zanikla. Banka však prevzala meno bývalej bankovej spoločnosti a v roku 1991 otvorila prvú pobočku v hlavnom meste Bratislava, ktorá pôsobila až do roku 2001 ako centrála banky.

Tatra banka pôsobí už niekoľko rokov

História banky je veľmi zaujímavá, každý rok sa spoločnosť snažila o nové zlepšenia. Už v roku 1994 ponúkla klientom prvú kreditnú kartu, čím sa stala lídrom v rozvoji kariet na Slovenskom. V roku 1997 prišla s najuniverzálnejšími bankomaty, ktoré vyhovovali takmer všetkým. Zároveň sa stala priekopníkom v oblasti internetu. Od roku 2003 majú zákazníci banky možnosť obchodovať online, Tatra banka sa neustále snaží o technickej skvalitňovania svojich služieb.

V súčasnej dobe je spoločnosť popredným poskytovateľom služieb privátneho bankovníctva, zostáva sa tiež poskytovaním úverov pre firmy, ponúka elektronické bankovníctvo, hypotekárne úvery a rôzne platobné karty.