Možno už ste niekde počuli o termíne Home credit dlžníci. Niet divu, veď spoločnosť Home Credit patrí k popredným poskytovateľom nebankových úverov. Home credit dlžníci poznajú všetci jej klienti. Home Credit poskytuje výhodné pôžičky, ktoré nemajú premrštené úroky ako u niektorých iných nebankových spoločností. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na transparentné rokovania.

Home Credit má v ponuke celý rad nebankových produktov. Patrí medzi ne napríklad hotovostné pôžičky alebo revolvingové úvery. Zároveň ponúka predaj na splátky a vydáva pre svojich klientov kreditné karty. Úvery od Home Credit majú veľa výhod. Nielen, že poskytne úver aj klientom, ktorí na bankovú pôžičku nedosiahli, čo je špecifikom všetkých nebankových spoločností. Zároveň sa môže chváliť tým, že vybavenie pôžičky je pre klientov bez akýchkoľvek poplatkov.

Pôžička od Home Credit má veľa výhod

Záujemcovia o úver od Home Credit si môžu požičať v hodnote od 300 až do 4300 eur. Nepotrebujú žiadneho ručiteľa, čo je u nebankových spoločností samozrejmosťou. K vybavenie pôžičky potrebujete len občiansky preukaz, akýkoľvek druhý doklad totožnosti a číslo účtu.

Home Credit si zakladá na nadštandardných službách, preto ponúka svojim klientom možnosť upraviť výšku splátok podľa ich momentálnych potrieb. Nemusíte sa teda báť vziať si úver, aj keď dostanete prácu nižšiu výplatu, pôžičku budete schopní naďalej splácať. Klienti majú tiež možnosť poistiť sa proti neschopnosti splácať, čo im prináša istotu. Zároveň je možné pôžičku do mesiaca zrušiť vypovedaním zmluvy.