Vyhľadávate na internete termín Financial provident? Potom by ste sa mohli chcieť dozvedieť zaujímavé fakty o spoločnosti Provident, ktorá je významným poskytovateľom nebankových úverov. Spoločnosť pôsobí aj na slovenskom trhu. Klienti často vyhľadávajú termín Financial provident. Ak by ste sa chceli dozvedieť, v čom spočívajú výhody pôžičky od Provident, prečítajte si nasledujúci článok.

Spoločnosť International Personal Finance má zastúpení na Slovenskom, ale aj v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku, Poľsku a dokonca mimo Európy v Mexiku. Práve táto významná skupina stojí za spoločnosťou Provident Financial, ktorá ponúka v tuzemsku zaujímavé nebankové produkty, ktoré si môže dovoliť takmer každý.

Hotovostné aj bezhotovostné úvery

A aká je charakteristika pôžičiek od Provident? Ide o úvery, ktoré sú vhodné pre klientov, ktoré potrebujú nízku hotovosť v krátkej dobe. Pôžička od Provident sa totiž pohybuje v rozsahu od 140 eur do 1500 eur. Od ostatných pôžičiek ju odlišuje to, že ju klienti nesplácajú v mesačných, ale v týždenných intervaloch, čo môže byť pre niekoho výhodou, pre iného naopak. Pôžičku je možné uzavrieť pochopiteľne bez ručiteľa.

Klienti majú na výber z dvoch možností pôžičky - hotovostné a bezhotovostné. Hotovostná pôžička je vybavená oveľa rýchlejšie a klienti sa môžu dočkať svojich peňazí v krátkom časovom intervale. Odlišnosťou bezhotovostné pôžičky je zasa to, že peniaze dostane na účet, čo však môže trvať až desať dní.