Určite poznáte pojem E banking postova banka. Ak áno, mohli by vás zaujímať aj informácie o Poštovej banke, ktorá pôsobí na Slovenskom už niekoľko rokov a je u klientov veľmi obľúbenou inštitúcií. Termín E banking postova banka nemusí poznať každý. Všetci by však mali vedieť aspoň základné informácie o Poštovej banke, aby sa mohli rozhodnúť, či nie je táto inštitúcia vhodná práve pre nich.

Poštová banka je najrozšírenejšia, ale aj najrýchlejšie rastúcou bankou na celom slovenskom trhu. Bankové inštitúcie zaznamenala v minulých rokoch rast poskytnutých úverov nielen pre privátnu, ale aj pre firemnú klientelu. Spoločnosť sa snaží efektívne využiť všetky príležitosti, ktoré jej trh ponúka.

Poštová banka boduje v súťažiach

Preto tiež získala už celý rad dôležitých ocenení. Bola vyhodnotená napríklad v prestížnej ankete Trend Top Banka roka. Aj v roku 2010 získala ocenenie Banka roka od prestížneho magazínu The Banker. Nezaháľali ani jednotlivé produkty banky. Napríklad Dostupná pôžička a Nezáväzný termínovaný vklad získali tretie miesto v súťaži Zlatá minca.

Poštová banka je slovenskou bankou, ktorá si zakladá na kvalite svojich služieb a ústretovému rokovania so zákazníkmi. Snaží sa o to, aby sa mali obyvatelia Slovenska lepšie, preto poskytuje naozaj iba výhodné finančné produkty. Pomáha svojim klientom riešiť každodenné starosti a snaží sa o dobrú zrozumiteľnosť pre všetkých svojich zákazníkov.