Iste vám nie je neznámy termín Cofids pozicka. Ak chcete získať viac zaujímavých informácií o spoločnosti COFIDIS, ktorá zariaďuje nebankové pôžičky aj v tuzemsku, prečítajte si nasledujúci článok. Viac informácií o termíne Cofids pozicka nájdete v iných textoch. Teraz sa pozrite na to, prečo je práve COFIDIS uznávanou nebankovej spoločností, ktorú využíva mnoho klientov.

COFIDIS sa zameriava a poskytovanie spotrebiteľských úverov. Túto službu poskytuje na medzinárodnej úrovni, funguje na diaľku. Ponúka on-line pôžičky, spotrebiteľské úvery alebo revolvingové úvery. Svoje služby ponúka na slovenskom trhu už od roku 2004, klienti ju teda dobre poznajú a majú s ňou niekoľkoročnú skúsenosť.

COFIDIS pôsobí v rôznych európskych krajinách

Predné nebanková spoločnosť COFIDIS vznikla vo Francúzsku v roku 1982, má teda dlhé skúsenosti vo finančnom sektore. Spoločnosť začala čoskoro po svojom založení ponúkať širokú škálu finančných produktov, ktoré boli dostupné každému. Zakladá si hlavne na jednoduchosti a transparentnosti svojich služieb a zabezpečuje kvalitný zákaznícky servis. Medzi zamestnancami COFIDIS sú len preškolenie profesionáli.

Spoločnosť ponúka napríklad revolvingový úver, ktorý sa prispôsobí potrebám každého klienta. Je možné vziať ho opakovane bez nutnosti podpísať ďalšiu zmluvu. COFIDIS sa neustále rozvíja a zlepšuje svoje služby na rôznych úrovniach. Je svetovou spoločnosťou, ktorá funguje v rade krajín od Talianska, cez Francúzsko, Maďarsko až po Belgicku.