Iste poznáte termín Cetelem kreditná karta. Spoločnosť Cetelem je veľmi uznávanou nebankovej inštitúcií, ktorá ponúka klientom hlavne spotrebiteľské úvery. Všetci jej zákazníci majú v povedomí pojem Cetelem kreditná karta. Ak by ste sa radi dozvedeli viac informácií o tomto termíne, prehľadajte internet a určite nájdete veľa článkov na túto tému. Teraz sa zameriame na spoločnosť Cetelem a na to, aké výhody klientom ponúka.

Spoločnosť Cetelem neponúka len pôžičky, ale aj rad ďalších produktov. Klienti si môžu vybaviť kreditnú kartu alebo kúpiť tovar na splátky. Európska spoločnosť Cetelem je jednotkou na trhu v poskytovaní úverov. Na Slovenskom pôsobí spoločnosť už od roku 2000. Za dobu svojho fungovanie si na tuzemskom trhu získala mnoho klientov, ktorí si služby nemôžu vynachváliť. Schvaľovanie úverov prebieha rýchlo a hladko.

Splatiť môžete aj predčasne

Cetelem ponúka klientom pôžičku na čokoľvek, čo práve potrebujú. Môžu si požičať už od čiastky 2000 eur až do 17-tisíc eur. Doba splatnosti sa pohybuje v rozpätí od šiestich mesiacov až po desať rokov. Každý sa môže rozhodnúť, aká doba je vhodná práve pre neho. Klienti nemusia zložito dokladať, na čo chce peniaze použiť, jedná sa teda o neúčelový pôžičku. Možnosť predčasného splatenia bez poplatkov je pre Cetelem samozrejmosťou. Zákazníci nemusia ručiť nehnuteľností, hnuteľnú vecí ani nepotrebujú ručiteľa.