Banka 7930 je termín, ktorý je na internete veľmi vyhľadávaný. Služby Wüstenrot poisťovne a stavebné sporiteľne využíva na Slovensku veľa klientov. Vďaka širokému spektru poistných aj sporiacich produktov patrí Wüstenrot medzi najobľúbenejšie inštitúcie na trhu. Ak si chcete prečítať podrobné informácie o pojme Banka 7930, vyhľadajte ich v ďalších článkoch. Teraz sa pozrite na základné fakty o poisťovni a stavebnej sporiteľni Wüstenrot, ktoré ponúkajú rozmanité a výhodné služby.

Wüstenrot je z časti nemeckou a z časti rakúskou finančnou spoločnosťou. V Európe začala pôsobiť stavebná sporiteľňa najprv v Nemecku už v roku 1921, má teda na európskom trhu mnohoročnú tradíciu a skúsenosť. Na Rakúsky trh sa spoločnosť dostala v roku 1925, kedy založila družstevná spoločnosť, ktorá začala fungovať ako stavebná sporiteľňa. Životná poisťovňa Wüstenrot vznikla o mnoho rokov neskôr až v roku 1973.

Wüstenrot ponúka výhodné životné poistenie

Pre Slovensko bol revolučný rok 1993, kedy začala spoločnosť Wüstenrot pôsobiť aj na tuzemskom trhu. Najprv sa zameriavala iba na oblasť stavebného sporenia, čo sa však časom zmenilo a od roku 1998 začala fungovať aj životná poisťovňa, ktorá začala postupne pridávať aj neživotné poistenie. Jedinečným produktom poisťovne je Investičné životné poistenie, za ktorý dostala poisťovňa niekoľko ocenení. Sporiteľňa je hodnotená za výhodné stavebné sporenie, ktoré ponúka klientom nielen výhodný úrok, ale aj štátne ročnú prémiu.