Určite poznáte pojem 1. stavebná sporiteľňa. Ak áno a chcete sa dozvedieť tiež viac informácií o Prvej stavebnej sporiteľni, ktorá patrí na slovenskom trhu k najvyhľadávanejším partnerom na poli stavebného sporenia, prečítajte si nasledujúci článok. O termíne 1. stavebná sporiteľňa sa môžete dočítať na iných serveroch, teraz sa však zameriame na Prvá stavebná sporiteľňu všeobecne.

Prvá stavebná sporiteľňa ponúka klientom výhodné stavebné sporenie. Na Slovenskom je najvýznamnejšou stavebnou sporiteľňou, ktorá pomáha ľuďom nasťahovať sa do vlastného. Sporenie sa sporiteľňou je veľmi výhodné a prináša tie najvyššie úroky na trhu, klienti zároveň získavajú štátnu prémiu. Zároveň ponúka zákazníkom špeciálne ponuky, medzi ktoré patrí napríklad stavebné sporenie pre deti, ktoré je extra bezpečné. Zároveň si môžu sporenie zjednať tiež seniori, ktorí majú možnosť nechať si vyplácať rentu.

Výhodné sporenie aj úvery

Klienti si však môžu okrem sporenia vybrať aj úver na bývanie. Existuje napríklad výhodný stavebný úver s garantovanou ročnou úrokovou sadzbou od 2,9%, čo zákazníci ocenia. Je možné získať až 40000 eur, čo je naozaj vysoká suma. Prvá stavebná sporiteľňa však ponúka aj medziúvery na rýchle financovanie bývania. Na zaplatenie opráv a rekonštrukcií môžu využiť družstevnej klienti program určený pre spoločenstvá vlastníkov bytov, ale aj nebytových priestorov. Prvá stavebná sporiteľňa, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1992, si za dobu svojej existencie získala veľa spokojných zákazníkov.