Späť na žiadosť

tatra banka internet banking slovensko

Tatra banka je lídrom na slovenskom bankovom trhu

Počuli ste už termín tatra banka internet banking slovensko? Ak nie, prečítajte si nasledujúci článok a dozviete sa informácie o Tatra banke, tretí najväčší bankovú inštitúciu v celej Slovenské republike. Ak by ste sa radi dozvedeli, čo môže táto banka ponúknuť, ako sa vyvíjala a ako získala takú obľubu u klientov, pozrite sa na nasledujúci článok. Informácie o tatra banka internet banking slovensko si môžete vyhľadať aj v ďalších internetových textoch na rôznych stránkach.

Tatra banka vznikla v roku 1990. Jednalo sa o prvú súkromnú banku na Slovenskom po revolučnom roku 1989. Tatra banka existovala na slovenský už skôr, táto inštitúcia však zanikla. Banka však prevzala meno bývalej bankovej spoločnosti a v roku 1991 otvorila prvú pobočku v hlavnom meste Bratislava, ktorá pôsobila až do roku 2001 ako centrála banky.

Tatra banka pôsobí už niekoľko rokov

História banky je veľmi zaujímavá, každý rok sa spoločnosť snažila o nové zlepšenia. Už v roku 1994 ponúkla klientom prvú kreditnú kartu, čím sa stala lídrom v rozvoji kariet na Slovenskom. V roku 1997 prišla s najuniverzálnejšími bankomaty, ktoré vyhovovali takmer všetkým. Zároveň sa stala priekopníkom v oblasti internetu. Od roku 2003 majú zákazníci banky možnosť obchodovať online, Tatra banka sa neustále snaží o technickej skvalitňovania svojich služieb.

V súčasnej dobe je spoločnosť popredným poskytovateľom služieb privátneho bankovníctva, zostáva sa tiež poskytovaním úverov pre firmy, ponúka elektronické bankovníctvo, hypotekárne úvery a rôzne platobné karty.